Zveřejněno 8. 6. 2022

Co město realizuje z rozpočtu

Stručně o projektech

Představujeme Vám stručně projekty, které město v letošním roce financuje pouze ze svého rozpočtu. Na obrázku je vizualizace rekonstrukce nové obřadní místnosti na městském úřadě.

• Výstavba nového chodníku v ulici JílovskáV (kolem starého hřiště) – nový chodník o délce 110 m postavila firma BES s.r.o.
  • Oprava stávajících chodníků v centru – rekonstrukci 5 chodníků v centru Týnce (2 před OD Hruška, 1 kolem pošty, 1 v ul. Pražská pod základní uměleckou školou a 1 na Okružní kolem domů 425-427) provádí firma PETR ŠACH stavební, s.r.o. Hotovo bude do konce léta.
  • Oprava střechy na DPS 525 – museli jsme přistoupit k celkové rekonstrukci střechy a podhledů v podkrovních bytech „modrého“ domu s pečovatelskou službou, jelikož izolace přestala plnit svoji funkci a do bytů zatékalo. Opravu realizuje firma BENESOLAR s.r.o. od května do konce léta.