Informace z města

Zveřejněno 9. 5. 2023

Česká spořitelna uzavírá pobočku

Ukončení provozu pobočky České spořitelny v Týnci nad Sázavou

Máme nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůžeme být všude. Snažíme se přizpůsobovat našim klientům a mít pobočky tam, kde je nejvíce využijí. Chod poboček proto pečlivě sledujeme a podle míry jejich využití je přemísťujeme či zvětšujeme jejich spádovou oblast, případně uzavíráme. V této souvislosti jsme po detailní analýze dospěli k rozhodnutí, že 23. června 2023 provoz pobočky v Týnci nad Sázavou ukončíme. Bankomat zůstane i nadále v provozu.

Klienty budeme o trvalé změně pochopitelně informovat. Čísla účtů, ani nastavení jejich dalších produktů se jim nijak nezmění. V Týnci nad Sázavou bude nadále klientům k dispozici 24 hodin denně náš bankomat, který umožňuje kromě výběru a vkladu hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.

Nabízíme také řadu jiných možností obsluhy účtu – internetové nebo mobilní bankovnictví George s nepřetržitým provozem. K dispozici je i bezplatná informační linka Finanční skupiny České spořitelny 800 207 207. Poradenské služby poskytne klientům také kterákoli jiná naše pobočka. Naši bankéři jsou připraveni klienty z Týnce nad Sázavou osobně nebo prostřednictvím online schůzky obsloužit v pobočce s pokladnou Benešov, ve které budou působit i bankéřky Renata Kraifová (mobil 724 159 980) a Ilona Bernardová (mobil 705 624 689) z Týnce.

Děkujeme za pochopení.

Česká spořitelna

Zpět na seznam aktualit